Nasze atuty

Główne atuty wyróżniające nas na rynku kamieniarskim:

- PODEJŚCIE - kamieniarstwo jest dla nas rzemiosłem artystycznym, a nie produkcją masową czy dystrybucją zagranicznych „gotowców”. Każda projekt realizowany jest indywidualnie, z dbałością o szczegóły i efekt końcowy.

- MOŻLIWOŚCI - zakres naszych prac obejmuje wszystkie czynności od cięcia bloków granitowych, poprzez wycinanie, polerowanie, liternictwo, po wykończenie i montaż. Umożliwia to realizację prac o nietypowych kształtach i rozmiarach, a także dokonywanie najróżniejszych zmian w istniejących już wzorach.

- POLERNICTWO - ze względu na wątpliwą trwałość poleru chemicznego stosujemy wyłącznie poler mechaniczny. Dzięki niemu efekt końcowy pozostaje bez zmian.

- LITERNICTWO - na życzenie klienta wykonujemy napisy piaskowane, ale naszym atutem są napisy i ozdobne wzory rysowane i kute ręcznie.

- RZEMIEŚLNICZY KANON - stawiając na wytrzymałość naszych prac (10-letnie gwarancje) trzymamy się tradycyjnych grubości płyt i ścianek. Nie chcemy zarabiać, poprzez oszczędność materiału, kosztem jakości naszych wyrobów.

Copyright © 2010
projektowanie stron www, web design, wordpress, magento
pracowniakamieniarska.pl - oryginalne nagrobki, nagrobki granitowe i pomniki nagrobki